Давно мрієте про нове житло? «Тернопіль Будконтроль» втілить Ваші мрії  в реальність!

«Тернопіль Будконтроль» - досвідчена, сучасна будівельна компанія, займається будівництвом багатоквартирних житлових будинків європейського рівня якості за доступною ціною.  Ми працюємо на ринку з 2010 року і за цей час було збудовано й здано в експлуатацію більше 30 000 кв м нового житла. У своїй роботі наші фахівці використовують найнадійніші матеріали, світовий досвід та інноваційні ідеї. Саме завдяки цьому ми стрімко розвиваємося навіть в фінансово складні часи.

Головна мета команди -  реалізація проектів у будівництві житлових будинків, які відповідають сучасним вимогам, задля комфорту кожного.

Головною рисою компанії є гнучкість і оперативність.

Компанія підтвердила високу кваліфікацію, використовуючи найсучасніші будівельні матеріали та комплекс  робіт, пов’язаних з будівництвом  у відповідності з державними стандартами. Ми прагнемо вибудувати довготривалі відносини з кожним, хто купує житло.

Філософія компанії – ніколи не зупинятися на досягнутих результатах, прагнути до вирішення все більш складних і масштабних завдань.

Секрет нашого успіху – це якість, ціна, індивідуальний підхід до замовника,  постійне прагнення відповідати високим вимогам ринку нерухомості, тримати руку на пульсі та бути готовим до змін. Будівельна компанія «Тернопіль Будконтроль» створена командою висококваліфікованих професіоналів у сфері будівництва.

Наші переваги:
  • Професіоналізм та досвід
  • Надійність і практичність
  • Лояльність та індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • Нові, оригінальні ідеї
  • Європейська якість
  • Прагнення до вдосконалення та вирішення найскладніших питань
  • Доступна ціна

Отже, в нашій компанії Ви отримаєте квартиру збудовану індивідуально під Вас. Придбання нового житла – це одна з найважливіших подій в житті кожної людини. З новою квартирою Ви отримуєте нові можливості. Для когось це нова сім’я, для когось це власний робочий кабінет чи дитяча кімната… Зрештою, це початок чогось нового і позитивного.

Немає місця милішого за рідний дім. (Марк  Туллій Цицерон)