У вартість квадратного метра входить:
- На стадії будівництва клієнт може змінювати внутрішнє перепланування своєї квартири, індивідуально підібрати вхідні двері та вікна.
- При будівництві будинків використовується тільки цегла з якісної сировини, всі перестінки в квартирах та приміщеннях цегляні; між облицювальною та рядовою цеглою будинок утеплюється пінопластом (10см).
- Штукатурка стін по маяках, суха стяжка; на балконах та лоджіях також використовується штукатурка та заливається стяжка.
- Усі зовнішні вікна, балкони та лоджії засклені потрійним енергозберігаючим склом. Ручки та усі механізми використовуються від німецького виробника “Siegenia”.
- Лічильники на газ, воду, світло сучасного типу, передатчики показників води через інтернет.
- Роботи по розведенні мережі індивідуального опалення та підігріву підлоги проводяться до заливання стяжки, що дає можливість більш швидко підключити будинок до комунікацій.
- Заведення у кожну квартиру кабелів інтернету, домофону, кабельного ТБ та радіо в процесі будівництва, для того, щоб у майбутньому під’їзди мали гарний вигляд.
- Встановлення окремого силового кабелю 3*2,5мм у ванну кімнату для пральної машини та у кухню для потужних електроприладів.
- Встановлення дорогих, сучасних, металевих, протипожежних вхідних дверей, які оббиті з двох сторін МДФ накладками з візерунком.
- Встановлення сучасних безшумних ліфтів з нержавіючої сталі.
- Замовлення дитячого майданчика в спеціалізованої компанії, яка професійно займається виготовленням обладнання для дітей.
- Турбота про клієнта і після введення будинку в експлуатацію. На період поки буде тривати передача будинку в обслуговуючу організацію – здійснюємо запуск подачі води, газу та електроенергії, що дає можливість швидше приступити до ремонтних робіт.
- Діють картки на знижки та можливість здійснювати закупівлю товарів для ремонту квартири по гуртових цінах.
- Гнучка система оплати за житло.
- Своєчасне виконання робіт.
- Поруч з будинком планується будівництво багатоповерхового паркінгу, в якому можна придбати місце для власного авто.
- Навпроти заплановане будівництво дитячого садочку, по ліву сторону розпочав роботу новий, сучасний ринок. Поруч знаходяться зупинки транспорту, школи та дитячі садочки.

Наше гасло: «Найкраще для найкращих!» Ми допоможемо втілити Ваші мрії в реальність!