+38 (067) 128 51 71

Стандарти будівництва

У вартість квадратного метра входить:
– На стадії будівництва клієнт може змінювати внутрішнє планування своєї квартири, індивідуально підібрати вхідні двері та вікна.
– При будівництві будинків використовується тільки цегла з якісної сировини, перестінки в квартирах та приміщеннях цегляні; між облицювальною та рядовою цеглою будинок утеплюється пінопластом (10см).
– Штукатурка стін відбувається по маяках, вкладається напівсуха стяжка, в тому числі й на балконах та лоджіях.
– Усі зовнішні вікна, балкони та лоджії засклені металопластиковими вікнами з потрійним енергозберігаючим склопакетом. Ручки та усі механізми використовуються від німецького виробника “Siegenia”.
– Лічильники газу, води, світла сучасного типу входять у ціну метра квадратного, а також встановлюються передавачі показників води через інтернет.
– Роботи по розведенні мережі індивідуального опалення та підігріву підлоги проводяться до заливання стяжки, що дає можливість більш швидко підключити будинок до комунікацій.
– Проведення у кожну квартиру кабелів інтернету, домофону, кабельного ТБ та радіо в процесі будівництва для того, щоб у майбутньому під’їзди мали гарний вигляд.
– Встановлення окремого силового кабелю 3*2,5 мм у ванну кімнату для пральної машини та у кухню для потужних електроприладів.
– Встановлення дорогих, сучасних, металевих, протипожежних вхідних дверей, які оббиті з двох сторін МДФ-накладками з візерунком.
– Встановлення сучасних безшумних ліфтів з нержавіючої сталі.
– Замовлення дитячого майданчика в спеціалізованої компанії, яка професійно займається виготовленням обладнання для дітей.
– Турбота про клієнта і після введення будинку в експлуатацію. На період поки буде тривати передача будинку в обслуговуючу компанію – здійснюємо запуск подачі води, газу та електроенергії, що дає можливість швидше приступити до ремонтних робіт.
– Діють картки на знижки та можливість здійснювати закупівлю товарів для ремонту квартири по гуртових цінах.
– Гнучка система оплати за житло.
– Своєчасне виконання робіт.
– Поруч з будинком планується будівництво багатоповерхового паркінгу, в якому можна придбати місце для власного авто.
– По ліву сторону від будинку розпочав роботу новий, сучасний ринок. Поруч знаходяться зупинки транспорту, школи та дитячі садочки.

Наше гасло: «Будуємо правильно!»

Ми допоможемо втілити Ваші мрії в реальність!

Безкоштовна консультація

Заповніть поля і ми зателефонуємо Вам в межах робочого дня