+38 (067) 128 51 71

Стандарти будівництва

На стадії будівництва клієнт може змінювати внутрішнє планування своєї квартири, індивідуально підібрати вхідні двері та вікна.

При будівництві будинків використовується цегла з якісної сировини, перестінки в квартирах та приміщеннях цегляні; між облицювальною та рядовою цеглою будинок утепляється пінопластом (10см).

Оштукатурення стін відбувається по маяках, вкладається напівсуха стяжка, в тому числі й на балконах та лоджіях.

Усі зовнішні вікна, балкони та лоджії засклені металопластиковими вікнами з подвійним енергозберігаючим склопакетом. Використовується фурнітура від німецького виробника “Siegenia”.

Лічильники газу, води, світла сучасного типу входять у ціну квартири, окрім того встановлюються передавачі показників води через інтернет.

Роботи по прокладанню мережі індивідуального опалення та підігріву підлоги проводяться до вкладання стяжки, що дає можливість швидше підключити будинок до комунікацій.

Кабелі інтернету, домофону, кабельного ТБ прокладаються у кожну квартиру в процесі будівництва для того, щоб у майбутньому під’їзди мали гарний вигляд.

У ванній кімнаті та у кухні встановлюється окремі силові кабелі 3*2,5 мм для пральної машини для інших потужних електроприладів.

Вхідні двері встановлюються дорогі, сучасні, металеві, протипожежні, оббиті з двох сторін МДФ-накладками з візерунком.

Ліфти монтуються сучасні безшумні з нержавіючої сталі.

Дитячий майданчик замовляється в спеціалізованій компанії, яка професійно займається виготовленням обладнання для дітей.

Турбота про клієнта і після введення будинку в експлуатацію. На період, поки буде тривати передача будинку в обслуговуючу компанію, здійснюємо подачу води, газу та електроенергії, що дає можливість швидше приступити до ремонтних робіт.

Діють картки на знижки для закупівлі товарів для ремонту квартири по гуртових цінах.

Гнучка система оплати за житло.

Своєчасне виконання робіт.

Поруч з будинком планується будівництво паркінгу, в якому можна придбати місце для власного авто.

Наше гасло: «Будуємо правильно!»

Ми допоможемо втілити Ваші мрії в реальність!

Безкоштовна консультація

Заповніть поля і ми зателефонуємо Вам в межах робочого дня