+38 (098) 188-78-88

ПРО КОМПАНІЮ

«Тернопіль Будконтроль» - сучасна досвідчена будівельна компанія, що займається будівництвом багатоквартирних житлових будинків європейського рівня якості за доступною ціною.

Ми працюємо на ринку з 2010 року і за цей час нами збудовано й здано в експлуатацію більше 50 000 кв. м нового житла. У своїй роботі наші фахівці використовують найнадійніші матеріали, світовий досвід та інноваційні ідеї. Саме завдяки цьому ми стрімко розвиваємося навіть в фінансово складні часи.
Головна мета команди: реалізація проектів будівництва житлових будинків, які відповідають сучасним вимогам,
задля комфорту кожного.
13

років будівництва домівок

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Головною рисою компанії є гнучкість і оперативність.

Компанія підтвердила високу кваліфікацію, використовуючи найсучасніші будівельні матеріали та комплекс робіт, пов’язаних з будівництвом у відповідності з державними стандартами. Ми прагнемо вибудувати довготривалі відносини з кожним, хто купує житло.

Секрет нашого успіху – це якість, ціна, індивідуальний підхід до замовника, постійне прагнення відповідати високим вимогам ринку нерухомості, тримати руку на пульсі та бути готовим до змін.

Філософія компанії: ніколи не зупинятися на досягнутих результатах, прагнути до вирішення
все більш складних і масштабних завдань.
14

реалізованих проектів

Отже, в нашій компанії Ви отримаєте квартиру, збудовану індивідуально під Вас. Придбання нового житла – це одна з найважливіших подій в житті кожної людини. З новою квартирою Ви отримуєте нові можливості. Для когось це нова сім’я, для когось – це власний робочий кабінет чи дитяча кімната…

«Немає місця милішого за рідний дім»

Марк Туллій Цицерон

Нова квартира - це початок чогось нового і позитивного

Ми допоможемо зробити вам гарний старт!

НАШІ ОБ’ЄКТИ

Безкоштовна консультація

Заповніть поля і ми зателефонуємо Вам в межах робочого дня